10 oktober is de Dag van de Duurzaamheid. Vorig jaar heeft GroenLinks Zaanstad ter gelegenheid daarvan een fietstocht georganiseerd langs duurzame projecten in Zaanstad. Er waren twee routes, een in Zaanstad-Zuid en een in Krommenie en Assendelft. Zaanstad- Midden kwam er zo een beetje bekaaid van af. Dat gaan we inhalen! Weer onder de deskundige leiding van Robert Linnekamp. We fietsen nu op zondag 9 oktober door Wormerveer, Wormerland, Zaanstad- Noord en Zaandijk.
We kiezen voor fietsen op zondag omdat we van verschillende kanten hebben gehoord dat mensen vorig jaar op vrijdag niet meekonden vanwege hun werk. We hopen daarom nu op een nog grotere opkomst! De tocht begint bij station Wormerveer om 13.30 uur en eindigt om plm. 16 uur met een drankje in Brouwerij de Hoop, Lagedijk 69-73, Zaandijk.
Iedereen mag meefietsen, ook niet Groen-Linksers. Aanmelden mag op info@groenlinkszaanstad.nl, maar hoeft niet. De weersverwachting ziet er heel goed uit, lekker fris maar droog. Niettemin zullen er ook poncho’s aanwezig zijn… Je kan natuurlijk ook alleen meefietsen of alleen naar de Brouwerij komen, maar dan mis je wel wat!
Romkje Mathkor