Saendelft kleurde groen vandaag. Niet alleen door onze GroenLinksjasjes, maar veel belangrijker door de boompjes die op de kaart gezet werden. De bezoekers van het winkelcentrum gaven aan dat ze met veel plezier in Saendelft wonen. Een winkelcentrum met gevarieerde winkels, dicht bij station Krommenie-Assendelft en het zicht op veel groen. Maar dat groen kan nog beter! Zoals bijvoorbeeld langs het water en op de Assendelfterlaan, daar kunnen best nog bomen bij. Een paar enthousiaste meiden wisten meteen waar ze nog bomen wilden, namelijk op de Lamdmeterweg bij het parkje waar nu de school staat. Op al deze plekken staan nu al boompjes op onze kaart. En niemand begon over meer parkeerplaatsen!

 

Volgende week zaterdag staan wij in het winkelcentrum van Krommenie met onze bomenkaart van 11.00 tot 15.00 uur. Graag zien wij u daar met uw wensen voor meer groen. Wij helpen zelf ook mee door zonnebloemzaadjes uit te delen. Vandaag vonden die ook al gretig aftrek. Mocht het u niet lukken bij ons langs te komen, dan kunt u ook op andere manieren aan ons doorgeven waar u nog meer bomen geplant zou willen zien. Via twitter:  @GLzaanstad en via facebook:  facebook.com/gl075

Meer groen in de wijken is een belangrijk punt voor ons. Maar we hebben natuurlijk meer speerpunten.Ook willen we graag met u delen wat wij in de afgelopen periode bereikt hebben. Zie daarvoor de bijgevoegde folder. Heeft u vragen? Kom bij ons langs op 8 maart in Krommenie van 11.00-15.00 uur en op het Marktplein in Wormerveer van 12.00- 14.00 uur of op 15 maart op de Gedempte Gracht. Wij hopen u te mogen ontmoeten binnenkort!